Charakteristika

4. května 2010 v 14:43 | Hel-lo
Ve škole nám dala učitelka práci, ať popíšeme nějakou smyšlenou postavičku, která něčím působí na lidi.. no a můj první název byl Tlemílek :D
Já vím, je to trochu dětinský, ale já se tak rozepsala, že sem se do toho až vžila.. Docela se mi to líbí, tak vám to sem napíšu :)
Nesmějte se mi, zase mi úlítla uzda fantazie, takže máte možnost nahlídnout do mojí hlavy :)
Začínám..

   Ahoj, jmenuji se Tlemílek a pocházím z nepopsatelné říše, která s nachází

na planetě, kterou jste ještě vy, lidé, neprozkoumali a ani o ní nevíte. Našli byste jí hoodně světelných let od Vaší Země.
Tak snad abych se Vám popsal. Já jsem sem přicestoval teprve nedávno, asi před dvěma tisíci lety a od té doby tu žiji. Jak vypadám? Jsem prakticky neviditelný, ale když už to chcete vědět.. nosím košili utkanou z úsměvů všech různých lidí, kalhoty ušité z nejrůznějších vtipů a čepici? tu mám upletenou z jakkéhokoli smíchu. Chtěli byste vědět i mé vlastnosti? Abych řekl pravdu, jsem chytrý (no ikdyž), vtipný a tak dále :D ..Kde žiji? Ve škole, na ulici, v dětském pokoji.. zkrátka tam, kde je slyšet smích a lidé se tam dobře baví. Dokážu se rychle pohybovat, takže je to pro mě docela hračka. Co je zajímavé, nikdy nespím a nikdy nejsem unavený, proto ani nepotřebuji místo ke spaní.
Stále u sebe nosím pytlík plný smíchu a vtipů, takže tam, kde zrovna jsem, mají všichni dobrou náladu a všemu se smějí. Mým úkolem je vlastně rozsypat tento pytlík na každého, aby se všichni cítili dobře a hlavně se co nejlíp chichotali, či tlemili. Smích mi totiž pomáhá k tomu, abych vůbec existoval. A na závěr bych Vám chtěl dát radu.
Pokud chcete, abych žil, smějte se, protože jinak nebudu žít já a to už se pak smát moc nebudete ;)

Toť má práce na český jazyk :)
Líbila se Vám?? :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Byl jsem tu!!

Ano
Ne

Komentáře

1 black girl black girl | E-mail | Web | 7. května 2010 v 22:25 | Reagovat

krááása..škoda že jsem tam nebyla..ale v ajze byla taky sranda :-D ...jinak ten mužíček asi bydlí u nás ve třídě :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama